VIIMISTLUSTÖÖD

Viimistlustööd on enam kui värvimine – viimistlemise käigus tehakse kõigepealt ettevalmistustööd ehk aluspinnad tasandatakse, pahteldatakse, lihvitakse ja krunditakse. Alles siis saab seinale anda lõppviimistluse katva värvikihi, tapeedi või seinamaalinguga. Korralik maalritöö on palju enam kui pintsli või rulliga seina üle võõpamine ja lõpptulemus näitab kohe välja, kas töö on teostanud professionaal või asjaarmastaja. Viimistlus on mõneti kogu remondiprotsessi olulisim osa, sest just viimistluse käigus tehtud tööd jäävad lõpuks näha ja asjatundmatult teostatud viimistlus nullib kogu hoolika eeltöö.

TEOSTUS NAGU OLED ETTE KUJUTANUD

Sinu Ehitusel on pikaajaline kogemus ja kindel käsi viimistlustööde tegemiseks – et lõpptulemus jääks sama hea, nagu oled seda vaimusilmas ette kujutanud. Teeme maalritöid, paigaldame tapeeti ja teeme seinamaalinguid, et Sinu ideed saaksid väärilise teostuse.

Võta meiega ühendust!

Soovid oma kodukujunduslikust ideest teha reaalsuse?

Võta meiega ühendust ja teeme Sinu kodust sellise, mis on teistele inspiratsiooniks!

Annan Korteri Remont OÜ-le nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest.(NB! Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta)
Olen tutvunud Korteri Remont OÜ privaatsuspoliitikaga *
Privacy Policy