SISEKUJUNDAJA

Lihtne on teha „euroremonti“ – seinad sirgu lükata ja valgeks võõbata ning IKEA-st mööbel sisse tõsta. Seda suudab rahuldavalt teostada iga teine ehitaja. Kui Sulle tavapärane remont rahuldust ei paku, aitame Sind originaalse ja isikupärase sisekujunduse loomisega.

Sisekujundusega alustamiseks on parim aeg korteri planeerimisjärk – siis saab sisekujundaja sõna sekka öelda korteri planeeringu korrigeerimisel. Hea sisekujundus on palju enamat kui ainult mööbli või värvitoonide valimine. Aitame kodu planeeringu muuta funktsionaalsemaks ja mugavamaks, et Sinul ja Sinu perel oleks seal parem elada.

SINUST INSPIREERITUD LAHENDUSED

Kuigi igal sisekujundajal on oma mõjutused ja käekiri, soovime ellu viia just Sinust ja Sinu ideedest inspireeritud lahendusi. Oled leidnud Internetist huvitavaid ideid? Loome viisid, kuidas need Sinu koduga maitsekaks tervikuks siduda. Pakume välja sobivad materjalid, tonaalsuse, mööbli ja kujunduselemendid ehk aitame Sind terviklahenduse loomisel.

Võta meiega ühendust!

Soovid oma kodukujunduslikust ideest teha reaalsuse?

Võta meiega ühendust ja teeme Sinu kodust sellise, mis on teistele inspiratsiooniks!

Annan Korteri Remont OÜ-le nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest.(NB! Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta)
Olen tutvunud Korteri Remont OÜ privaatsuspoliitikaga *
Privacy Policy