KORTERI REMONT

Ükskõik kui hästi korteri remont ka tehtud ei oleks, mingil hetkel vajab see värskendust. Seintel ja parketis on täkked, pinnad ei püsi enam puhtad, liistud tulevad lahti ja tegelikult ei meeldi enam ka seinas olev tapeet. Olgu põhjuseks loomulik kulumine või soov tuua sisekujundusse midagi värsket, tuleb remonditööd hoolega läbi planeerida – ja asjatundlikult teostada.

Lisaks peab remondi ajal arvestama ka korteriühistuga ja teiste majaelanikega, et remonditööd nende igapäevaelu ei häiriks. Soovid muretut korteri remonti? Sinu Ehitus korraldab kogu asjaajamise Sinu eest!

MAJA REMONT

Maja remont on salakaval protsess. Kui oled soetanud kellegi teise kodu või viimasest remondist on tükk aega möödas, võib see pealispinna all peita erinevaid keerulisi väljakutseid. Nii võid avastada, enne viimistlustööde tegemist pead välja vahetama ka põrandad ja aluspõrandad, elektrisüsteemi ning ehk isegi kogu sanitaarsõlme.

Kui tööd tunduvad endale tegemiseks liiga mahukaks paisuvat, siis Sinu Ehitus aitab. Vaatame üle tööde mahu, planeerime eelarve ja oleme kogu maja remondi vältel professionaalseks toeks. Aitame Sinu visioonist teha just sellise maja nagu oled unistanud.

BÜROO REMONT

Töökeskkonna mõju produktiivsusele ja töö kvaliteedile ei saa alahinnata. Parimad tulemused sünnivad meeldivas ja kvaliteetselt korrastatud töökeskkonnas – teame seda omast käest. Soovid oma kontorisse luua inspireeriva seinamaalingu või puhkenurga? Kontori põrand on toolidega ringi sõitmisest kahjustada saanud ja vajab vahetust? Või soovid, muljet avaldada külalistele?

Sinu Ehitus teeb nii kontori remonditööd kui ka loob inspireeriva ja funktsionaalse sisekujunduse. Teeme oma tööd kiiresti ja kvaliteetselt, et just Sinu kontori töökeskkond oleks selline, mis toetab parimate tulemuste saavutamist.

KUIDAS ALUSTADA?

Kiire ja stressivaba remont algab eelarve ja tööde mahu planeerimisest. Kui on teada, millised tööd peab teostama ja milline on nende maksumus, on lihtne juhtida tööde toimumise käiku ja ajagraafikut.

Me teame, et Sul on kiire ja see on täiesti normaalne – igaüks ei pea olema ehitusspetsialist ja oma kodu ilmtingimata ise remontima. Samuti teame, et ettevõtte igapäevatöö sujuvuse tagamiseks peaksid kontoris teostatavad remonditööd olema kiired ja kvaliteetsed.

TEOSTAME SINU IDEE KVALITEETSELT

Sinu Ehitus teeb kogu töö Sinu eest. Arutame läbi Sinu visiooni, paneme koos paika kasutatavad lahendused, tööde mahu ja eelarve. Mis kõige tähtsam – teeme kogu remondi nii, et Sina ei peaks millegi pärast muret tundma.

Remondime kodu või kontori ja vannitoad koos kõige sinna juurde kuuluvaga – vajadusel alustame aluspõrandate ja vaheseinte ehitusest (või lammutamisest). Teeme Sinu ideed reaalsuseks.

TEEME JÄRGMISI TÖID

  • Üldehitustööd
  • Siseviimistlustööd
  • Plaatimistööd seintele ja põrandatele
  • Parketi ja liistude paigaldamine
  • Elektritööd
  • Torutööd
  • Vannitoa remont

Võta meiega ühendust!

Soovid oma kodukujunduslikust ideest teha reaalsuse?

Võta meiega ühendust ja teeme Sinu kodust sellise, mis on teistele inspiratsiooniks!

Annan Korteri Remont OÜ-le nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest.(NB! Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta)
Olen tutvunud Korteri Remont OÜ privaatsuspoliitikaga *
Privacy Policy